25LC640-I/SNG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC640-I/SNG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC640-I/SNG
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 25LC640-I/SNG
Număr parc 25LC640-I/SNG Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2838 pcs Fișa cu date
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 64Kb (8K x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 2MHz Numărul părții de bază 25LC640