25LC512-I/S16K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC512-I/S16K
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 512K SPI 20MHZ WAFER
Foi de date: 25LC512-I/S16K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 25LC512-I/S16K
Număr parc 25LC512-I/S16K Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 512K SPI 20MHZ WAFER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7091 pcs Fișa cu date 25LC512-I/S16K.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor Die
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz Die Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 512Kb (64K x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 20MHz Die Frecvența ceasului 20MHz