25LC320AT-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC320AT-E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8TSSOP
Foi de date: 25LC320AT-E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25LC320AT-E/ST
Număr parc 25LC320AT-E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138542 pcs Fișa cu date 25LC320AT-E/ST.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Alte nume 25LC320AT-E/STTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 32Kb (4K x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP Frecvența ceasului 10MHz