25LC160AT-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC160AT-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC160AT-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8SOIC
Foi de date: 25LC160AT-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25LC160AT-I/SN
Număr parc 25LC160AT-I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196883 pcs Fișa cu date 25LC160AT-I/SN.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume 25LC160AT-I/SNCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 16Kb (2K x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC Frecvența ceasului 10MHz