25LC1024T-I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC1024T-I/SM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ
Foi de date: 25LC1024T-I/SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25LC1024T-I/SM
Număr parc 25LC1024T-I/SM Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28405 pcs Fișa cu date 25LC1024T-I/SM.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 6ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIJ
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Alte nume 25LC1024T-I/SMDKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 1Mb (128K x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ Frecvența ceasului 20MHz