25LC020AT-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC020AT-E/OT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC020AT-E/OT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 2KBIT 10MHZ SOT23-6
Foi de date: 25LC020AT-E/OT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25LC020AT-E/OT
Număr parc 25LC020AT-E/OT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 2KBIT 10MHZ SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188500 pcs Fișa cu date 25LC020AT-E/OT.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOT-23-6 Alte nume 25LC020AT-E/OTCT
25LC020ATEOT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 2Kb (256 x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz SOT-23-6 Frecvența ceasului 10MHz