25LC020A-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC020A-E/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25LC020A-E/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8SOIC
Foi de date: 25LC020A-E/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25LC020A-E/SN
Număr parc 25LC020A-E/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 257128 pcs Fișa cu date 25LC020A-E/SN.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 2Kb (256 x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 10MHz Numărul părții de bază 25LC020A