25AA010AT-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25AA010AT-I/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8TSSOP
Foi de date: 25AA010AT-I/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25AA010AT-I/ST
Număr parc 25AA010AT-I/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 241829 pcs Fișa cu date 25AA010AT-I/ST.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 1Kb (128 x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Frecvența ceasului 10MHz Numărul părții de bază 25AA010A