24AA512T-I/CS17K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
24AA512T-I/CS17K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 24AA512T-I/CS17K
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 512K I2C 400KHZ 8CSP
Foi de date: 24AA512T-I/CS17K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 24AA512T-I/CS17K
Număr parc 24AA512T-I/CS17K Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 512K I2C 400KHZ 8CSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6527 pcs Fișa cu date 24AA512T-I/CS17K.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-CSP
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-UFBGA, CSPBGA Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 512Kb (64K x 8)
Interfața de memorie I²C Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-CSP
Frecvența ceasului 400kHz Numărul părții de bază 24AA512