MAX8867EZK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8867EZK25+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX8867EZK25+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Foi de date: 1.MAX8867EZK25+T.pdf2.MAX8867EZK25+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX8867EZK25+T
Număr parc MAX8867EZK25+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3289 pcs Fișa cu date 1.MAX8867EZK25+T.pdf2.MAX8867EZK25+T.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.165V @ 150mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5
Curent - Quiescent (Iq) 180µA Curent - ieșire 150mA