MAX8640YEXT15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640YEXT15+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX8640YEXT15+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG BCK 1.5V 0.5A SYNC SC70-6
Foi de date: 1.MAX8640YEXT15+T.pdf2.MAX8640YEXT15+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX8640YEXT15+T
Număr parc MAX8640YEXT15+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG BCK 1.5V 0.5A SYNC SC70-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19802 pcs Fișa cu date 1.MAX8640YEXT15+T.pdf2.MAX8640YEXT15+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.7V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-6 Serie -
ambalare Strip Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MAX8640YEXT15+TCT
MAX8640YEXT15+TCT-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 2MHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Curent - ieșire 500mA