MAX6471TA18BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6471TA18BD3+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6471TA18BD3+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Foi de date: 1.MAX6471TA18BD3+T.pdf2.MAX6471TA18BD3+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6471TA18BD3+T
Număr parc MAX6471TA18BD3+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3621 pcs Fișa cu date 1.MAX6471TA18BD3+T.pdf2.MAX6471TA18BD3+T.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.25V (1.8V)
Tensiune - ieșire (Max) 5.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN-EP (3x3) Serie -
Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3)
Curent - Quiescent (Iq) 136µA Curent - ieșire 300mA
Caracteristici de control Manual Reset, Reset Numărul părții de bază MAX6471
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6471TA28BD3+T
MAX6471TA28BD3+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
In stoc: 49686 pcs
Descarca: MAX6471TA28BD3+T.pdf
RFQ
MAX6471TA25AD3+T
MAX6471TA25AD3+T
Producători: Maxim Integrated