MAX6470TA25BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6470TA25BD3+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6470TA25BD3+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Foi de date: 1.MAX6470TA25BD3+T.pdf2.MAX6470TA25BD3+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6470TA25BD3+T
Număr parc MAX6470TA25BD3+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6657 pcs Fișa cu date 1.MAX6470TA25BD3+T.pdf2.MAX6470TA25BD3+T.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.25V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.25V (2.5V)
Tensiune - ieșire (Max) 5.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN-EP (3x3) Serie -
Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3)
Curent - Quiescent (Iq) 136µA Curent - ieșire 300mA