MAX6467XS32D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6467XS32D3+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6467XS32D3+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4
Foi de date: 1.MAX6467XS32D3+T.pdf2.MAX6467XS32D3+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6467XS32D3+T
Număr parc MAX6467XS32D3+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21810 pcs Fișa cu date 1.MAX6467XS32D3+T.pdf2.MAX6467XS32D3+T.pdf
Tensiune - prag 3.2V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 150 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Strip Pachet / Caz SC-82A, SOT-343
producție Open Drain or Open Collector Alte nume MAX6467XS32D3+TCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6467XS32D3/V+T
MAX6467XS32D3/V+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4