MAX6423US21+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6423US21+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6423US21+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 2.10V SOT143-4
Foi de date: 1.MAX6423US21+T.pdf2.MAX6423US21+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6423US21+T
Număr parc MAX6423US21+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 2.10V SOT143-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5669 pcs Fișa cu date 1.MAX6423US21+T.pdf2.MAX6423US21+T.pdf
Tensiune - prag 2.1V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-143-4 Serie -
Resetați timpul de expirare Adjustable/Selectable restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-253-4, TO-253AA
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)