MAX6420UK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6420UK33+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6420UK33+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5
Foi de date: 1.MAX6420UK33+T.pdf2.MAX6420UK33+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6420UK33+T
Număr parc MAX6420UK33+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21921 pcs Fișa cu date 1.MAX6420UK33+T.pdf2.MAX6420UK33+T.pdf
Tensiune - prag 3.3V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Resetați timpul de expirare Adjustable/Selectable restabili Active Low
ambalare Strip Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
producție Open Drain or Open Collector Alte nume MAX6420UK33+TCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 2