MAX6388XS21D4-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6388XS21D4-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6388XS21D4-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 2.10V SC70-4
Foi de date: 1.MAX6388XS21D4-T.pdf2.MAX6388XS21D4-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6388XS21D4-T
Număr parc MAX6388XS21D4-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 2.10V SC70-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4357 pcs Fișa cu date 1.MAX6388XS21D4-T.pdf2.MAX6388XS21D4-T.pdf
Tensiune - prag 2.1V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 1.12 s Minimum restabili Active High
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-82A, SOT-343
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)