MAX6387LT33D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6387LT33D4+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6387LT33D4+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 3.30V 6-UDFN
Foi de date: 1.MAX6387LT33D4+T.pdf2.MAX6387LT33D4+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6387LT33D4+T
Număr parc MAX6387LT33D4+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 3.30V 6-UDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5625 pcs Fișa cu date 1.MAX6387LT33D4+T.pdf2.MAX6387LT33D4+T.pdf
Tensiune - prag 3.3V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Pachetul dispozitivului furnizor 6-uDFN (1.5x1.0) Serie -
Resetați timpul de expirare 1.12 s Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-WFDFN
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)