MAX6385XS36D5-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS36D5-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6385XS36D5-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
Foi de date: 1.MAX6385XS36D5-T.pdf2.MAX6385XS36D5-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6385XS36D5-T
Număr parc MAX6385XS36D5-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2805 pcs Fișa cu date 1.MAX6385XS36D5-T.pdf2.MAX6385XS36D5-T.pdf
Tensiune - prag 3.6V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 280 ms Minimum restabili Active High
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-82A, SOT-343
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de tensiuni monitorizate 1 Tipul de montare Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6385XS36D2-T
MAX6385XS36D2-T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
In stoc: 2976 pcs
Descarca: MAX6385XS36D2-T.pdf
RFQ
MAX6385XS36D6-T
MAX6385XS36D6-T
Producători: Maxim Integrated
In stoc: 3023 pcs
Descarca: MAX6385XS36D6-T.pdf
RFQ
MAX6385XS36D5+T
MAX6385XS36D5+T