MAX6382XR24D6-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6382XR24D6-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6382XR24D6-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3
Foi de date: 1.MAX6382XR24D6-T.pdf2.MAX6382XR24D6-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6382XR24D6-T
Număr parc MAX6382XR24D6-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5053 pcs Fișa cu date 1.MAX6382XR24D6-T.pdf2.MAX6382XR24D6-T.pdf
Tensiune - prag 2.4V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 560 ms Minimum restabili Active High
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-70, SOT-323
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)