MAX6381XR29D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR29D1+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6381XR29D1+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 2.90V SC70-3
Foi de date: 1.MAX6381XR29D1+T.pdf2.MAX6381XR29D1+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6381XR29D1+T
Număr parc MAX6381XR29D1+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 2.90V SC70-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36892 pcs Fișa cu date 1.MAX6381XR29D1+T.pdf2.MAX6381XR29D1+T.pdf
Tensiune - prag 2.93V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 1 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-70, SOT-323
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)