MAX6378XR39-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6378XR39-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6378XR39-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VOLT DETECTOR LP 3.90V SC70-3
Foi de date: 1.MAX6378XR39-T.pdf2.MAX6378XR39-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6378XR39-T
Număr parc MAX6378XR39-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VOLT DETECTOR LP 3.90V SC70-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5108 pcs Fișa cu date 1.MAX6378XR39-T.pdf2.MAX6378XR39-T.pdf
Tensiune - prag 3.9V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 20 µs Typical Propagation Delay restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-70, SOT-323
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)