MAX6376UR22+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6376UR22+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6376UR22+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3
Foi de date: 1.MAX6376UR22+T.pdf2.MAX6376UR22+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6376UR22+T
Număr parc MAX6376UR22+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30011 pcs Fișa cu date 1.MAX6376UR22+T.pdf2.MAX6376UR22+T.pdf
Tensiune - prag 2.2V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 20 µs Typical Propagation Delay restabili Active High
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Push-Pull, Totem Pole Alte nume MAX6376UR22+TCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1