MAX6375UR28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6375UR28+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6375UR28+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VOLT DETECT LP 2.80V SOT23-3
Foi de date: 1.MAX6375UR28+T.pdf2.MAX6375UR28+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6375UR28+T
Număr parc MAX6375UR28+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VOLT DETECT LP 2.80V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5655 pcs Fișa cu date 1.MAX6375UR28+T.pdf2.MAX6375UR28+T.pdf
Tensiune - prag 2.8V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 20 µs Typical Propagation Delay restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)