MAX6348XR42-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348XR42-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6348XR42-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3
Foi de date: 1.MAX6348XR42-T.pdf2.MAX6348XR42-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6348XR42-T
Număr parc MAX6348XR42-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2970 pcs Fișa cu date 1.MAX6348XR42-T.pdf2.MAX6348XR42-T.pdf
Tensiune - prag 100 ms Minimum Tensiune - Defalcare SC-70-3
Tip Simple Reset/Power-On Reset Serie -
Temperatura sensibilă 4.2V Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Resetați timpul de expirare 1 Polarizare SC-70, SOT-323
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de stive Active Low
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Descriere IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3 Curent - aprovizionare (Max) Open Drain or Open Collector