MAX6336US24D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6336US24D1+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6336US24D1+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 2.40V SOT143-4
Foi de date: 1.MAX6336US24D1+T.pdf2.MAX6336US24D1+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6336US24D1+T
Număr parc MAX6336US24D1+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 2.40V SOT143-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18653 pcs Fișa cu date 1.MAX6336US24D1+T.pdf2.MAX6336US24D1+T.pdf
Tensiune - prag 2.4V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-143-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 1 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Strip Pachet / Caz TO-253-4, TO-253AA
producție Push-Pull, Totem Pole Alte nume MAX6336US24D1+
MAX6336US24D1+TTR
MAX6336US24D1+TTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Numărul părții de bază MAX6336
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6336US22D3+T
MAX6336US22D3+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT143-4
In stoc: 16474 pcs
Descarca: MAX6336US22D3+T.pdf
RFQ
MAX6336US24D3+T
MAX6336US24D3+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 2.40V SOT143-4
In stoc: 4729 pcs
Descarca: MAX6336US24D3+T.pdf
RFQ
MAX6336US24D1-T
MAX6336US24D1-T
Descriere: IC MPU LV 2.40V 1MS SOT143-4