MAX6316LUK45CX+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316LUK45CX+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6316LUK45CX+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Foi de date: 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6316LUK45CX+T
Număr parc MAX6316LUK45CX+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18662 pcs Fișa cu date 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Tensiune - prag 4.5V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Resetați timpul de expirare 140 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Strip Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
producție Push-Pull, Totem Pole Alte nume MAX6316LUK45CX+
MAX6316LUK45CX+TTR
MAX6316LUK45CX+TTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Numărul părții de bază MAX6316
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6316LUK45CY+
MAX6316LUK45CY+
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5