MAX6314US43D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US43D2+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6314US43D2+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4
Foi de date: 1.MAX6314US43D2+T.pdf2.MAX6314US43D2+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6314US43D2+T
Număr parc MAX6314US43D2+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62261 pcs Fișa cu date 1.MAX6314US43D2+T.pdf2.MAX6314US43D2+T.pdf
Tensiune - prag 4.3V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 20 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-253-4, TO-253AA
producție Bidirectional Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de tensiuni monitorizate 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Supervisor Bidirectional 1 Channel SOT-23-4 Numărul părții de bază MAX6314
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6314US44D2-T
MAX6314US44D2-T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC RESET CIRCUIT 4.39V SOT143-4
In stoc: 5603 pcs
Descarca: MAX6314US44D2-T.pdf
RFQ
MAX6314US43D2-T
MAX6314US43D2-T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4