MAX6313UK49D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6313UK49D1-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6313UK49D1-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC PROGRAM 4.900V RESET SOT23-5
Foi de date: 1.MAX6313UK49D1-T.pdf2.MAX6313UK49D1-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6313UK49D1-T
Număr parc MAX6313UK49D1-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC PROGRAM 4.900V RESET SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4984 pcs Fișa cu date 1.MAX6313UK49D1-T.pdf2.MAX6313UK49D1-T.pdf
Tensiune - prag 4.9V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Resetați timpul de expirare 1 ms Minimum restabili Active High
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)