MAX6143AASA33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6143AASA33+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC
Foi de date: 1.MAX6143AASA33+T.pdf2.MAX6143AASA33+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6143AASA33+T
Număr parc MAX6143AASA33+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3716 pcs Fișa cu date 1.MAX6143AASA33+T.pdf2.MAX6143AASA33+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - intrare 5.3 V ~ 40 V
Toleranţă ±0.06% Coeficientul de temperatură 3ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Tip de referință Series ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Fixed
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 9.3µVrms
Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 5µVp-p Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Series Voltage Reference IC ±0.06% 30mA 8-SOIC Curent - Ofertă 650µA
Curent - ieșire 30mA Numărul părții de bază MAX6143