MAX6133AASA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6133AASA25+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Foi de date: 1.MAX6133AASA25+T.pdf2.MAX6133AASA25+T.pdf3.MAX6133AASA25+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6133AASA25+T
Număr parc MAX6133AASA25+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V Tensiune - intrare 2.7 V ~ 12.6 V
Toleranţă ±0.04% Coeficientul de temperatură 7ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Tip de referință Series ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Fixed
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 12µVrms
Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 16µVp-p Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Series Voltage Reference IC ±0.04% 15mA 8-SOIC Curent - Ofertă 85µA
Curent - ieșire 15mA Numărul părții de bază MAX6133