MAX4837ETT33BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4837ETT33BD3+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX4837ETT33BD3+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN
Foi de date: 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX4837ETT33BD3+T
Număr parc MAX4837ETT33BD3+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 79840 pcs Fișa cu date 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.33V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TDFN-EP (3x3) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-WDFN Exposed Pad
PSRR - Tipul de ieșire Fixed
Configurarea ieșirii Positive Alte nume MAX4837ETT33BD3+TTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TDFN-EP (3x3) Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable, Reset, Soft Start