MAX4403AUD+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4403AUD+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX4403AUD+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP
Foi de date: 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX4403AUD+T
Număr parc MAX4403AUD+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88579 pcs Fișa cu date 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Tensiune - intrare offset 1mV
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Rata de coborâre 1 V/µs
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tipul de ieșire Rail-to-Rail
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de circuite 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Găsiți produs de lățime de bandă 800kHz
descriere detaliata General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP Curent - Ofertă 410µA
Curent - ieșire / canal 30mA Current - Bias de intrare 0.1pA