MAX4275AGESA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX4275AGESA+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC
Foi de date: 1.MAX4275AGESA+T.pdf2.MAX4275AGESA+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX4275AGESA+T
Număr parc MAX4275AGESA+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5146 pcs Fișa cu date 1.MAX4275AGESA+T.pdf2.MAX4275AGESA+T.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Tensiune - intrare offset 500µV
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Rata de coborâre 0.7 V/µs
Serie GainAmp™ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Rail-to-Rail
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - Ofertă 355µA Curent - ieșire / canal 65mA
Current - Bias de intrare 50pA Numărul părții de bază MAX4275
Tipul amplificatorului General Purpose -3db Bandwidth 1.7MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX4275AGESA+
MAX4275AGESA+
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC