MAX4200EUK-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4200EUK-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX4200EUK-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5
Foi de date: 1.MAX4200EUK-T.pdf2.MAX4200EUK-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX4200EUK-T
Număr parc MAX4200EUK-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5004 pcs Fișa cu date 1.MAX4200EUK-T.pdf2.MAX4200EUK-T.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) ±4 V ~ 5.5 V Tensiune - intrare offset 1mV
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Rata de coborâre 4200 V/µs
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Tipul de ieșire -
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - Ofertă 2.2mA Curent - ieșire / canal 90mA
Current - Bias de intrare 800nA Numărul părții de bază MAX4200
Tipul amplificatorului Buffer -3db Bandwidth 660MHz