MAX1818EUT25#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX1818EUT25#TG16
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Foi de date: 1.MAX1818EUT25#TG16.pdf2.MAX1818EUT25#TG16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX1818EUT25#TG16
Număr parc MAX1818EUT25#TG16 Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30205 pcs Fișa cu date 1.MAX1818EUT25#TG16.pdf2.MAX1818EUT25#TG16.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.36V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.25V (2.5V)
Tensiune - ieșire (Max) 5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Short Circuit ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOT-23-6 PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MAX1818EUT25#TG16CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 Curent - Quiescent (Iq) 250µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable, Power Good
Numărul părții de bază MAX1818
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX1818EUT18-T
MAX1818EUT18-T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
In stoc: 5350 pcs
Descarca: MAX1818EUT18-T.pdf
RFQ
MAX1818EUT25#T
MAX1818EUT25#T
Producători: Maxim Integrated
In stoc: 5878 pcs
Descarca: MAX1818EUT25#T.pdf
RFQ
MAX1818EUT33#G16
MAX1818EUT33#G16
Descriere: IC REG LIN POS 500MA SOT23
Descarca: MAX1818EUT33#G16.pdf
MAX1818EUT18#TG16
MAX1818EUT18#TG16
Descarca: MAX1818EUT18#TG16.pdf
MAX1818EUT33+T
MAX1818EUT33+T
Descarca: MAX1818EUT33+T.pdf
Descarca: MAX1818EUT18+T.pdf
MAX1818EUT33#TG16
MAX1818EUT33#TG16
Descarca: MAX1818EUT33#TG16.pdf
MAX1818EUT25-T
MAX1818EUT25-T
Descarca: MAX1818EUT25-T.pdf
MAX1818EUT25+T
MAX1818EUT25+T