MAX1792EUA18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX1792EUA18+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Foi de date: 1.MAX1792EUA18+T.pdf2.MAX1792EUA18+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX1792EUA18+T
Număr parc MAX1792EUA18+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71715 pcs Fișa cu date 1.MAX1792EUA18+T.pdf2.MAX1792EUA18+T.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.25V (1.8V)
Tensiune - ieșire (Max) 5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-uMax-EP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 8-uMax-EP
Curent - Quiescent (Iq) 250µA Curent - ieșire 500mA