MAX16904SATB52/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX16904SATB52/V+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG BCK 5.2V 0.6A SYNC 10TDFN
Foi de date: 1.MAX16904SATB52/V+T.pdf2.MAX16904SATB52/V+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX16904SATB52/V+T
Număr parc MAX16904SATB52/V+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG BCK 5.2V 0.6A SYNC 10TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19067 pcs Fișa cu date 1.MAX16904SATB52/V+T.pdf2.MAX16904SATB52/V+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 5.2V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 3.5V Tensiune - Intrare (Max) 28V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor 10-TDFN-EP (3x3) Serie Automotive, AEC-Q100
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 10-WFDFN Exposed Pad
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Step-Down
Frecvență - Comutare 2.1MHz descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5.2V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad
Curent - ieșire 600mA Numărul părții de bază MAX16904