MAX16058ATA16+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16058ATA16+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX16058ATA16+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC SUPERVISOR OD 1.6V 8-TDFN
Foi de date: 1.MAX16058ATA16+T.pdf2.MAX16058ATA16+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX16058ATA16+T
Număr parc MAX16058ATA16+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC SUPERVISOR OD 1.6V 8-TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56419 pcs Fișa cu date 1.MAX16058ATA16+T.pdf2.MAX16058ATA16+T.pdf
Tensiune - prag 1.575V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN (3x3) Serie -
Resetați timpul de expirare Adjustable/Selectable restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de tensiuni monitorizate 1 Tipul de montare Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX16058ATA18+T
MAX16058ATA18+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC SUPERVISOR OD 1.8V 8-TDFN
In stoc: 5898 pcs
Descarca: MAX16058ATA18+T.pdf
RFQ
MAX16058ATA17+T
MAX16058ATA17+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC SUPERVISOR OD 1.7V 8-TDFN
In stoc: 50397 pcs
Descarca: MAX16058ATA17+T.pdf
RFQ
MAX16058ATA17+
MAX16058ATA17+