MAX16056ATA29+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16056ATA29+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX16056ATA29+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC SUPERVISOR P-P 2.9V 8-TDFN
Foi de date: 1.MAX16056ATA29+T.pdf2.MAX16056ATA29+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX16056ATA29+T
Număr parc MAX16056ATA29+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC SUPERVISOR P-P 2.9V 8-TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44669 pcs Fișa cu date 1.MAX16056ATA29+T.pdf2.MAX16056ATA29+T.pdf
Tensiune - prag 2.925V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN-EP (3x3) Serie -
Resetați timpul de expirare Adjustable/Selectable restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)