MAX1595EUA33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1595EUA33+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX1595EUA33+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8UMAX
Foi de date: 1.MAX1595EUA33+T.pdf2.MAX1595EUA33+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX1595EUA33+T
Număr parc MAX1595EUA33+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8UMAX Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50071 pcs Fișa cu date 1.MAX1595EUA33+T.pdf2.MAX1595EUA33+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 1.8V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Charge Pump Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor 8-uMAX Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Step-Up/Step-Down
Frecvență - Comutare 1MHz descriere detaliata Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Curent - ieșire 125mA Numărul părții de bază MAX1595