DS3903E-020+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3903E-020+ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS3903E-020+
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
Foi de date: DS3903E-020+.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DS3903E-020+
Număr parc DS3903E-020+ Producător Maxim Integrated
Descriere IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71737 pcs Fișa cu date DS3903E-020+.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 250 Rezistență (Ohms) 10k, 90k
ambalare Tube Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 128
Numărul de circuite 3 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k, 90k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 20-TSSOP configurație Potentiometer
Numărul părții de bază DS3903
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DS3904U-010+T&R
DS3904U-010+T&R
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC POT NV TRIPLE 128POS 8-USOP