DS1867E-100+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1867E-100+ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS1867E-100+
Producator / Marca: Maxim Integrated
Foi de date: DS1867E-100+.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
74 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DS1867E-100+
Număr parc DS1867E-100+ Producător Maxim Integrated
cantitate valabila 14287 pcs Fișa cu date DS1867E-100+.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 750 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Serial Caracteristici Cascade Pin
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP configurație Potentiometer