DS1091LUB-025/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-025/V+ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS1091LUB-025/V+
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX
Foi de date: DS1091LUB-025/V+.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DS1091LUB-025/V+
Număr parc DS1091LUB-025/V+ Producător Maxim Integrated
Descriere IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6036 pcs Fișa cu date DS1091LUB-025/V+.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V Tip Spread Spectrum Clock Generator
Pachetul dispozitivului furnizor 8-uMAX Serie Automotive, AEC-Q100, EconOscillator™
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
producție Clock Alte nume DS1091LUB025V
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare Clock
Frecvență - Max - Divider / Multiplicator Yes/No
Diferențial - intrare: ieșire No/No Numărul părții de bază DS1091L
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DS1091LUB-016/V+
DS1091LUB-016/V+
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC CLK GEN 16.6MHZ AUTO 8UMAX