ZA016SDMT7
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA016SDMT7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZA016SDMT7
Producator / Marca: Mallory Sonalert Products
Descrierea produsului AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Foi de date: 1.ZA016SDMT7.pdf2.ZA016SDMT7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZA016SDMT7
Număr parc ZA016SDMT7 Producător Mallory Sonalert Products
Descriere AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2837 pcs Fișa cu date 1.ZA016SDMT7.pdf2.ZA016SDMT7.pdf
Intervalul de tensiune 6 ~ 16V terminare Terminal Block
Tehnologie Piezo Nivelul presiunii sonore (SPL) 65dB @ 6V, 61cm
Dimensiune / Dimensiune 1.210" Dia (30.74mm) Serie ZA
Evaluări - Locația portului Top
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 65°C
Mod de operare Pin Selectable Tipul de montare Panel Mount
Tip de introducere DC Înălțime - așezată (Max) 2.234" (56.75mm)
Frecvență 3.1kHz Durată Variable
Circuitul șoferului Indicator, Internally Driven descriere detaliata Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.1kHz 65dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Curent - Ofertă 40mA Aprobări cUL, UL