SCE048SA2MP1B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCE048SA2MP1B
Producator / Marca: Mallory Sonalert Products
Descrierea produsului AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Foi de date: 1.SCE048SA2MP1B.pdf2.SCE048SA2MP1B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCE048SA2MP1B
Număr parc SCE048SA2MP1B Producător Mallory Sonalert Products
cantitate valabila 1199 pcs Fișa cu date 1.SCE048SA2MP1B.pdf2.SCE048SA2MP1B.pdf
Intervalul de tensiune 28 ~ 48V terminare Terminal Block
Tehnologie Piezo Nivelul presiunii sonore (SPL) 65dB @ 28V, 61cm
Dimensiune / Dimensiune 1.687" Dia (42.85mm) Serie SCE
Evaluări - Locația portului Top
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Pulse, Medium Tipul de montare Panel Mount
Tip de introducere AC Înălțime - așezată (Max) 1.511" (38.39mm)
Frecvență 2kHz Durată 5 PPS
Circuitul șoferului Indicator, Internally Driven descriere detaliata Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 65dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Curent - Ofertă 40mA Aprobări cUL, UL