MS27467T23B55JA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T23B55JA-LC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Foi de date: MS27467T23B55JA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T23B55JA-LC
Număr parc MS27467T23B55JA-LC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1197 pcs Fișa cu date MS27467T23B55JA-LC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DMS27467T23B55JA-LC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS27467T23B55JA-LC Diametru mare furnizat 23-55
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT Curent - maxim / contact Bayonet Lock
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.766" (44.86mm) Diametrul piuliței de cuplare Chromate over Cadmium
Contact Formă Plastic Materiale de contact A
Tip conector Plug Housing Materialul corpului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T23B55HC-LC
MS27467T23B55HC-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
In stoc: 1507 pcs
Descarca: MS27467T23B55HC-LC.pdf
RFQ
MS27467T23B55JB-LC
MS27467T23B55JB-LC
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
In stoc: 1615 pcs
Descarca: MS27467T23B55JB-LC.pdf
RFQ
MS27467T23B55JA
MS27467T23B55JA
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT