MS27466T25B29JA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T25B29JA-LC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT
Foi de date: MS27466T25B29JA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T25B29JA-LC
Număr parc MS27466T25B29JA-LC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1342 pcs Fișa cu date MS27466T25B29JA-LC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DMS27466T25B29JA-LC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 29
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS27466T25B29JA-LC Diametru mare furnizat 25-29
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT Curent - maxim / contact Bayonet Lock