MS27466T19F32HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T19F32HB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Foi de date: MS27466T19F32HB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 983 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T19F32HB
Număr parc MS27466T19F32HB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 983 pcs Fișa cu date MS27466T19F32HB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Starea RoHS Bulk Alte nume DMS27466T19F32HB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MS27466T19F32HB Diametru mare furnizat 19-32
Caracteristici - Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Bayonet Lock Materiale de contact B
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27466T19F32HB-LC
MS27466T19F32HB-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT