MS27466T17B26HA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T17B26HA-LC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Foi de date: MS27466T17B26HA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T17B26HA-LC
Număr parc MS27466T17B26HA-LC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1219 pcs Fișa cu date MS27466T17B26HA-LC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DMS27466T17B26HA-LC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS27466T17B26HA-LC Diametru mare furnizat 17-26
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock